Wyróżnienia – XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ziemia jest tylko jedna”.


Uczniowie z technikum architektury krajobrazu przygotowali prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ziemia jest tylko jedna” organizowany przez MDK Śródmieście we Wrocławiu. Prace uczniów zostały zaprezentowane na wystawie w Galerii Twórczości Plastycznej Młodych w Młodzieżowym Domu Kultury. Galeria pracuje na rzecz aktywizacji plastycznej i intelektualnej środowiska szkolnego, obejmującego dzieci przedszkolne, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe i inne placówki oświatowe.

Na konkurs napłynęło ponad 200 prac plastycznych (malarstwo, rysunek, grafika, fotografia, rzeźba) z 33 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 122 prace. Wirtualna wystawa pokonkursowa składająca się z prac nagrodzonych  i wyróżnionych jest  dostępna na stronie internetowej placówki.

 

Zapraszamy do obejrzenia prac :

http://www.mdksrodmiescie.wroc.pl/galeria-edukacji-plastycznej-mlodych/galeria-prac/ziemia-jest-jedna-czlowiek-architekturasrodowisko-xvii-ogolnopolski-konkurs-plastyczny/