Nauczyciele


Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2022/2023

L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot
1 Rozpondek Patrycja Przedmioty zawodowe
2 Tomaszewska Agnieszka Przedmioty zawodowe
3 Kowalczyk Kamila Przedmioty zawodowe
4 Adamiec Agata Przedmioty zawodowe
5 Ambicki Witold Przedmioty zawodowe
6 Banasiak Joanna Pedagog szkolny
7 Barasińska Aleksandra Język angielski
8 Błaut Sławomir  
9 Ciupis Krzysztof Chemia
10 Ciura Marcin Wychowanie fizyczne
11 Dłużniak Adam Edukacja wojskowa, Wiedza o społeczeństwie
12 Dziuba Ilona Język niemiecki
13 Fiszer Marek Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie fizyczne
14 Gajda-Kowalska Maria Język angielski
15 Gawin Aleksandra Język angielski
16 Głowacki Jan Muzyka
17 Góra Aneta Geografia
18 Grabowska – Ciupa Jagoda  
19 Hołodniuk Aneta Język polski
20 Ignasiak Justyna Język niemiecki
21 Jamrozińska-Ciura Anna Język niemiecki
22 Kapkowska-Jabbar Dorota Przedmioty zawodowe
23 Kazibudzka Aneta Matematyka
24 Kiedos-Różańska Wioletta Przedmioty zawodowe
25 Knol Sylwia Przedmioty zawodowe, Matematyka
26 Kościelniak Sławomir Przedmioty zawodowe
27 Kościelniak-Kościukiewicz Anna Przedmioty zawodowe
28 Kozak Wojciech  
29 Kręciwilk Renata Matematyka
30 Kupich Iwona Przedmioty zawodowe
31 Majchrzak Joanna Wychowanie fizyczne
32 Matyga Mateusz Wychowanie fizyczne
33 Merenda Piotr Wychowanie fizyczne
34 Nawrocka-Tazbir Małgorzata Przedmioty zawodowe
35 Orman-Kazik Agnieszka Język polski
36 Oset Ewa Religia
37 Pasieka Adrian Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie fizyczne
38 Perełka Agnieszka Fizyka, Przedmioty zawodowe
39 Perełka Radosław Przedmioty zawodowe
40 Peryga Dorota Język angielski
41 Polak Monika Biologia, Przyroda
42 Raganiewicz Magdalena Język angielski
43 Rajca Małgorzata Przedmioty zawodowe
44 Sikora-Radecka Magdalena Przedmioty zawodowe
45 Sirek-Herbsztrejt Ewelina Przedmioty zawodowe
46 Siwek Piotr  
47 Ślęzak Aneta Informatyka
48 Sobczyk-Szwed Justyna Język angielski
49 Srokosz Kamil Przedmioty zawodowe
50 Stanirowska Magdalena Wychowanie fizyczne
51 Stępień Krzysztof Obowiązki bibliotekarza, Historia sztuki
52 Suckiel-Żurkowska Elżbieta Język angielski
53 Tomczak Joanna Przedmioty zawodowe
54 Tondyra Piotr Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie
55 Trąbczyńska Agnieszka Przedmioty zawodowe
56 Twardowska-Mucha Ewelina Język niemiecki, Wychowanie do życia w rodzinie
57 Walasek Katarzyna Obowiązki bibliotekarza, Język polski
58 Wartacz Justyna Język polski
59 Włodarczyk Renata Przedmioty zawodowe
60 Zdunek Agnieszka Religia