Nauczyciele


Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2021/2022

L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot
1 Rozpondek Patrycja Przedmioty zawodowe
2 Papalska Magdalena Historia
3 Tomaszewska Agnieszka Przedmioty zawodowe
4 Kowalczyk Kamila Przedmioty zawodowe
5 Adamiec Agata Przedmioty zawodowe
6 Ambicki Witold Przedmioty zawodowe
7 Banasiak Joanna Pedagog szkolny
8 Barasińska Aleksandra Język angielski
9 Ciupis Krzysztof Chemia
10 Ciura Marcin Wychowanie fizyczne
11 Dłużniak Adam Edukacja wojskowa, Wiedza o społeczeństwie
12 Dziuba Ilona Język niemiecki
13 Fiszer Marek Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie fizyczne
14 Gajda-Kowalska Maria Język angielski
15 Gawin Aleksandra Język angielski
16 Głowacki Jan Muzyka
17 Góra Aneta Geografia
18 Hołodniuk Aneta Język polski
19 Ignasiak Justyna Język niemiecki
20 Jamrozińska-Ciura Anna Język niemiecki
21 Kapkowska-Jabbar Dorota Przedmioty zawodowe
22 Kazibudzka Aneta Matematyka
23 Kiedos-Różańska Wioletta Przedmioty zawodowe
24 Knol Sylwia Przedmioty zawodowe, Matematyka
25 Knop Michał Informatyka, Przedmioty zawodowe
26 Kościelniak Sławomir Przedmioty zawodowe
27 Kościelniak-Kościukiewicz Anna Przedmioty zawodowe
28 Krawczyk Michał Religia
29 Kręciwilk Renata Matematyka
30 Kupich Iwona Przedmioty zawodowe
31 Majchrzak Joanna Wychowanie fizyczne
32 Matyga Mateusz Wychowanie fizyczne
33 Merenda Piotr Wychowanie fizyczne
34 Nawrocka-Tazbir Małgorzata Przedmioty zawodowe
35 Orman-Kazik Agnieszka Język polski
36 Pasieka Adrian Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie fizyczne
37 Perełka Agnieszka Fizyka, Przedmioty zawodowe
38 Perełka Radosław Przedmioty zawodowe
39 Peryga Dorota Język angielski
40 Polak Monika Biologia, Przyroda
41 Raczyński Jakub Religia
42 Raganiewicz Magdalena Język angielski
43 Rajca Małgorzata Przedmioty zawodowe
44 Sikora-Radecka Magdalena Przedmioty zawodowe
45 Sirek-Herbsztrejt Ewelina Przedmioty zawodowe
46 Ślęzak Aneta Informatyka
47 Sobczyk-Szwed Justyna Język angielski
48 Srokosz Kamil Przedmioty zawodowe
49 Stanirowska Magdalena Wychowanie fizyczne
50 Stępień Krzysztof Obowiązki bibliotekarza, Historia sztuki
51 Suckiel-Żurkowska Elżbieta Język angielski
52 Szczepanik Tomasz Informatyka, Przedmioty zawodowe
53 Tokarczyk Izabela Zajęcia rewalidacyjne
54 Tomczak Joanna Przedmioty zawodowe
55 Tondyra Piotr Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie
56 Trąbczyńska Agnieszka Przedmioty zawodowe
57 Twardowska-Mucha Ewelina Język niemiecki, Wychowanie do życia w rodzinie
58 Urbańczyk Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne
59 Walasek Katarzyna Obowiązki bibliotekarza, Język polski
60 Wincek Małgorzata Wychowanie fizyczne
61 Włodarczyk Renata Przedmioty zawodowe
  Zdunek Agnieszka Religia