Nauczyciele


Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2019/2020

L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot
1 Piotrowski Rafał Historia
2 Rozpondek Patrycja Przedmioty zawodowe, prowadzenie działalności gospodarczej
3 Kazibudzka Aneta Matematyka
4 Kowalczyk Kamila Przedmioty zawodowe
5 Adamiec Agata Przedmioty zawodowe
6 Ambicki Witold Przedmioty zawodowe
7 Banasiak Joanna Pedagog
8 Barasińska Aleksandra Język angielski
9 Biel Katarzyna Język polski
10 Blukacz Ewa Chemia
11 Ciura Marcin Wychowanie fizyczne
12 Ciupis Krzysztof Informatyka, przysposobienie wojskowe
13 Dziuba Ilona Język niemiecki
14 Długosz Justyna Wychowanie fizyczne
15 Dłużniak Adam Historia, wiedza o społeczeństwie
16 Fiszer Marek Wiedza o społeczeństwie, wychowanie fizyczne
17 Gajda Kowalska Maria Język angielski
18 Gawin Aleksandra Język angielski
19 Grabowska Jagoda Przedmioty zawodowe
20 Góra Aneta Geografia
21 Hapunik Agata Muzyka
22 Hołodniuk Aneta Język polski
23 Jamrozińska-Ciura Anna Język niemiecki
24 Kaczmarek Piotr Religia
25 Kapkowska- Jabbar Dorota Przedmioty zawodowe
26 Kasztelan Marta Matematyka
27 Konstanciak Bożena Przedmioty zawodowe
28 Kościelniak Sławomir Przedmioty zawodowe
29 Kościukiewicz- Kościelniak Anna Przedmioty zawodowe
30 Knol Sylwia Przedmioty zawodowe
31 Kręciwilk Renata Matematyka
32 Majchrzak Joanna Wychowanie fizyczne
33 Malicka Anna Język polski
34 Marszałek Jolanta Religia
35 Nawrocka- Tazbir Małgorzata Przedmioty zawodowe
36 Orman- Kazik Agnieszka Język polski
37 Papalska Magdalena Historia, WOS
38 Pasieka Adrian Edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
39 Perełka Radosław Informatyka, przedmioty zawodowe
40 Perełka Agnieszka Informatyka, przedmioty zawodowe, fizyka
41 Peryga Dorota Język angielski
42 Polak Monika Biologia
43 Raganiewicz Magdalena Język angielski
44 Rajca Małgorzata Przedmioty zawodowe
45 Rydel Izabela Historia, WOS
46 Ślęzak Aneta Informatyka, podstawy przedsiębiorczości, podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
47 Sirek-Herbsztrejt Ewelina  Przedmioty zawodowe
48 Sikora – Radecka Magdalena  Przedmioty zawodowe
49 Stępień Krzysztof Wiedza o kulturze, bibliotekarz
50 Suckiel- Żurkowska Elżbieta Język angielski
51 Stanirowska Magdalena Wychowanie fizyczne
52 Srokosz Kamil Przedmioty zawodowe
53 Tondyra Piotr Historia
54 Tomczak Joanna Przedmioty zawodowe
55 Tomaszewska Agnieszka Przedmioty zawodowe
56 Twardowska- Mucha Ewelina Język niemiecki, wychowanie do życia w rodzinie
57 Wartacz Justyna Język polski
58 Walasek Katarzyna Język polski
59 Wawrzak Mariusz Religia
60 Wincek Małgorzata Wychowanie fizyczne
61 Włodarczyk Renata Przedmioty zawodowe
62 Żurek Robert Wychowanie fizyczne