Zastępstwa


ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH  – ZASTĘPSTWA

DATA: 13 czerwca 2024 – czwartek

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: R. Kręciwilk – L4
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 4 TB Klasa zwolniona
2 1 OPW Za godz. 0 K. Kozieł
3 3 TB Za 7 godz. lekcyjną P. Merenda 18
4 4 TT Za 8 godz. lekcyjną A.Jamrozińska – Ciura 30

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: R. Perełka – L4
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 3 TI Klasa zwolniona
1 2 TI Klasa zwolniona
2 2 TI Klasa zwolniona
3 2 TI Klasa zwolniona
10 1 TI Klasa zwolniona

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: J. Wartacz + 2 TB wycieczka
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
5 1 mm Za 7 godz. lekcyjną A.      Zdunek 41
6 2 TI Za 8 godz. lekcyjną A.      Perełka 22
7 2 TI Klasa zwolniona
8 2 TAK Klasa zwolniona

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Fiszer – wycieczka
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
2 2 TBm 2 Grupa zwolniona
3 4 A/O 1 Grupa zwolniona
4 4 A/O 1 Grupa zwolniona
5 4 TB Za 7 godz. lekcyjną A.      Trąbczyńska 30

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Barasińska  – wycieczka
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 2 TB 1 Grupa zwolniona

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Radecka – Sikora – egzamin
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
5 4 TT 2 Grupa łączona J. Grabowska 7
6 2 TB Za 8 godz. lekcyjną E. Oset 31

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Raganiewicz – egzamin
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
5 1 TI 1 Grupa łączona M. Gajda- Kowalska 15
7 3 TB 1 Za 8 godz. lekcyjną A.      Zdunek 15

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela:  D. Kapkowska- Jabbar – egzamin
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
5 3 TT 2 Za 9 godz. lekcyjną W. Ambicki 34a
6 4 TB 1 Grupa łączona M. Nawrocka- Tazbir 7

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela:  A. Perełka – egzamin
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 3 TI Klasa zwolniona
2 4 TB Klasa zwolniona
3 4 TI Za 1 godz. lekcyjną D. Peryga/ E. Suckiel
4 2 TI Klasa zwolniona

 

DATA: 12 czerwca 2024 – środa

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Rajca
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 1 TAS 1 Grupa zwolniona
2 3 TT 2 Grupa zwolniona
3 1 TAS Grupa łączona K. Kozieł 15
4 1 TAS Grupa łączona K. Kozieł 30a
5 1 TAS Grupa łączona K. Kozieł 1
6 3 TT 2 Grupa łączona D. Kapkowska- Jabbar 1

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: R. Perełka – L4
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0-      3 4 TI Klasa zwolniona
4 2 TI Za 1 godz. lekcyjną A.      Barasińska/

A.      Ślęzak

 

23

5 2 TI Za 7 godz. lekcyjną E. Oset 42
6 3 TI Za 7 godz. lekcyjną A.      Zdunek 37
7 1 TI Klasa zwolniona
8 2 TI Klasa zwolniona

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: R. Kręciwilk- L4
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 1 OPW Obóz
1 4 TB Klasa zwolniona
2 4 TT Za 1 godz. lekcyjną M. Ciura 18
3 1 TAW Klasa zwolniona
4 2 TBm Za 1 godz. lekcyjną S. Kościelniak 43

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: W. Kozak – obóz szkoleniowy
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 3 TB Klasa zwolniona
1 2 TT Klasa zwolniona
2 2 TI Klasa zwolniona
3 2 TBm Za 2 godz. lekcyjną S. Kościelniak 40
4 1 TB Za 1 godz. lekcyjną P. Merenda 18
5 2 TT Za 10 godz. lekcyjną J. Grabowska- Ciupa 39

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: K. Ciupis – obóz szkoleniowy
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 3 TB Klasa zwolniona
2 3 TAK Doradztwo zawodowe S. Knol 36
4 1 TI Za 0 godz. lekcyjną A.      Perełka 22
5 1 OPW Obóz
6 1 OPW Obóz
7 4 A/O Za 8 godz. lekcyjną A.      Zdunek 1
8 1 TAW Klasa zwolniona

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: E. Twardowska- Mucha
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 2 TAK 1 Grupa zwolniona
1 2 TAK 2 Grupa łączona D. Peryga 14
2 1 TAW 1 Grupa zwolniona
3 1 TEO 1 Grupa łączona D. Peryga 14

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: W. Ambicki – egzamin
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
5 4 TB 2 Grupa łączona D. Kapkowska- Jabbar 30a
6 4 TB 2 Grupa łączona S. Kościelniak 42
7 4 TB 1 Grupa łączona M. Nawrocka- Tazbir 38
8 1 TEO Za 9 godz. lekcyjną – gr. 2

Gr. 1 – grupa zwolniona

J. Ignasiak 37
9 3 TB 2 Grupa zwolniona

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Stanirowska- Egzamin
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 1  TAK 2 Grupa zwolniona
1 1 TAW 1
2 1 TAK 1 Grupa łączona A.      Kościukiewicz- Kościelniak 43
3 1 TAK 1 Grupa łączona A.      Jamrozińska- Ciura 1

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: K. Stępień
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 2 TB Klasa zwolniona
6 1 TB Za 9 godz. lekcyjną D. Kapkowska- Jabbar 39

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Kazibudzka
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
3 3 TI Za 1 godz. lekcyjną A.      Zdunek 36
4 3 TI Za 7 godz. lekcyjną A.      Zdunek 36

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: J. Wartacz
Godz. lekcyjna  Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
5 1 TB Za 8 godz. lekcyjną D. Kapkowska- Jabbar 40
6 2 TBm Klasa łączona S. Kościelniak 35
7 3mm Za 8 godz. lekcyjną E. Oset 34