Zastępstwa


K. Stępień

Wtorek 19.03.2019r.

2.      I A/S A. Hołodniuk sala 40 za piątek 8l

Środa  20.03.2019r.

6. I Tb1 A. Organa sala 35 za wtorek 1l

K. Ciupis

Wtorek 19.03.2019r.

1.     I B/T R.Perełka sala 23

2.     I A/S M. Raganiewicz sala 40

3.     I Tb1 A.Organa sala 14

Środa 20.03.2019r.

1.     I B/T klasa zwolniona

2.     I m/i S.Knol sala 38

Piątek 22.03.2019r.

7. I Tmu S. Kościelniak za czwartek 9l

8. I Tmu klasa zwolniona

9. I Tmu klasa zwolniona

M. Fiszer

Wtorek 19.03.2019r.

3. I B/T D. Peryga sala 9 za czwartek 1l

4. II Tb2 A. Pasieka gr. łączone sala 40

5. I A/S A. Hołodniuk sala 9 za piatek 8l

Środa 20.03.2019r.

1.      I m/i J. Długosz

2.      I B/T K. Walasek za pon. 1l

3.      III Tmu S. Knol

4.  IV TAK P. Tondyra za następny wtorek 8l

5. IV TAK M. Raganiewicz sala 15

6. Im/i P. Kaczmarek za czwartek 8l

7. I A/S A. Organa sala 9

Czwartek 21.03.2019r.

 3.      I m/i A. Pasieka grupy łączone sala 41

4.      2mzb D. Peryga grupy łączone sala 30a

5.      II mzb D. Peryga grupy łączone sala 30a

6. IV TAK A.Hołodniuk za wtorek 1l

7.      I B/T M. Wawrzak za wtorek 8l

Piątek 22.03.2019r.

1.      II mzb grupa zwolniona

2.      IB/T R. Żurek

3.      –

4.      Im/i A. Ślęzak sala 23 grupy łączone

5.      Im/i M. Raganiewicz grupy łączone sala 15

6.      Im/i A. Organa grupy łączone

7.      Im/i M. Nawrocka grupy łączone sala 37

8.      Im/i R. Żurek

9.      II Tb2 R. Żurek grupy łączone                   


19.03.2019r. (Wtorek)

R. Włodarczyk (opieka)

6. II T/T W. Ambicki grupy łączone sala 38

7. IIIO/S A. Adamiec grupy łączone sala 40

8. III O/S A. Adamiec grupy łączone sala 40

9. III O/S grupa zwolniona

A. Organa (oddelegowana)

3. II Tb2 R. Perełka grupy łączone sala 23

4. I A/S S. Kościelniak gr. łączone sala 7a

M. Ciura (oddelegowany)

3. III mzw M. Gajda grupy łączone sala 15

4. III mzw M. Gajda grupy łączone sala 15

 


J. Majchrzak (L4)

19.03.2019 r. (wtorek)

1. II TAK – gr. zwolniona

2. –

3. II TAK – gr. łącz. I. Dziuba s. 22

4. –

5. I TB1 – M. Radecka – Sikora (za 9 godz. lek.)

6. I A/S – A. Pasieka (WF)

20.03.2019 r. (środa)

4. II TB1 –S.Kościelniak sala 7

5. II TB1 – D. Kapkowska za czwartek 9l

6. II T/T – J. Grabowska s.1

7. II T/T – J. Grabowska s.1

8. I TB1 – kl. zwolniona

21.03.2019 r. (czwartek)

2 IV A/S – R. Żurek

3. IV A/S – R. Kręciwilk (za 1 godz. lek.)

4. I A/S – R. Żurek

22.03.2019 r. (piątek)

3. I A/S R. Żurek

4. II T/T – B. Konstanciak s. 37 (gr. TUS za 8 godz. lek.)

5. II TB1 – A. Organa s.30a

A.     Dłużniak (oddelegowany)

19.03.2019 r. (wtorek)

1. II TB2 – kl. zwolniona

2. II TB2 – kl. zwolniona

4. I TB1 – A. Ślęzak (za czwartek 7 godz. lek.)

21.03.2019 r. (czwartek)

8. I B/T – TB mund gr. zwolniona

9. I B/T – TB mund gr. zwolniona

 

 


 26.03.2019r. (Wtorek)

A. Hołodniuk (teatr)

1. IV TAK klasa zwolniona

2. IV TAK klasa zwolniona

4. II T/T A. Adamiec za poniedziałek 9l

K. Stępień (teatr)

3. I A/S M. Raganiewicz sala 40 za środa 9l


28.03.2019r. Czwartek

A. Perełka (oddelegowana)

1. I m/i P. Kaczmarek sala 43 za 9l

2. I B/T K. Stępień sala 43 za poniedziałek 1l

3. III Tb E. Suckiel grupy łączone sala 43

4. III Tb E. Suckiel grupy łączone sala 43

R. Perełka (oddelegoany)

1. IV TAK i IV Tb E. Suckiel grupy łączone sala 14

2. IV TAK i IV Tb E. Suckiel grupy łączone sala 14

3. III A/B E. Suckiel gr. łączone sala 43

4. III A/B E. Suckiel gr. łączone sala 43

5. IV A/S E. Suckiel gr. łączone sala 35

6. IV A/S A. Organa sala 41

 

M. Polak L4

Wtorek 19.03.2019r.

3,4,5 lekcja klasa IV TAK i IV A/S J. Wartacz grupy łączone sala 42

K. Walasek (oddelegowana)

19.03.2019r.

3. III To/Tus R. Żurek za czwartek 8l

Środa 20.03.2019r.

R. Żurek

3. IV Te E. Suckiel za 6l

4. III Tb E. Twardowska gr. łączone sala 30

5. IIm/m S. Kościelniak za czwartek 8l

7. IV Tb grupa zwolniona