Zastępstwa


ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH – ZASTĘPSTWA
PIĄTEK – 20.05.2022r.

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: s. A. Zdunek – L4

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 3 TTg Klasa zwolniona
2 1 T/T gr.I zwolniona/ gr.II klasa łączona, lekcja przeniesiona z  godz. lekcyjnej M. Matyga
3 1 TB zastępstwo K. Walasek 37
4 3 TIp Lekcja przeniesiona z 1 godz. lekcyjnej R. Perełka 23
5 x x x x x
6 1 TAK Lekcja przeniesiona z 9 godz. lekcyjnej E. Suckiel – Żurkowska 36
7 2m/m Klasa zwolniona
8 2m/m Klasa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Perełka – L4

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 2 TI Klasa zwolniona
1 2 TI Klasa zwolniona
2 3 TTg Lekcja przeniesiona z 3 godz. lekcyjnej A. Kazibudzka 36
3 1 TI Lekcja przeniesiona z 6 godz. lekcyjnej A. Góra 34

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: I. Kupich – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 1 T/T 1 Grupa zwolniona
1 1 T/T 1 Grupa zwolniona
2 2 T/T 2 Grupa łączona M. Ciura
3 2 T/T 2 Grupa łączona J. Sobczyk – Szwed 41
4 2 T/T 2 Grupa łączona J. Sobczyk – Szwed 41
5 2 A/O 2 Grupa zwolniona
6 2 A/O 2 Grupa zwolniona
7 2 A/O 2 Grupa zwolniona
8 x x x x x
9 2 T/T 2 Grupa zwolniona

 

Klasa 3 TTg         3 godz. lekcyjna – lekcja przeniesiona z 0 godz. lekcyjnej – A. Adamiec s. 36


CZWARTEK – 19.05.2022r.

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Zdunek – L4

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
6 1TI Klasa zwolniona
7 1TI Klasa zwolniona
8 1TAk Klasa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Dłużniak – zawody sportowe

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 1 TB 2 Grupa zwolniona
1 1 TB 2 Grupa zwolniona
2 3 TBp 2 Grupa łączona A.Ślęzak 38
3 3 TBp 2 Grupa łączona R. Włodarczyk 31
4 1 T/T Lekcja przeniesiona z 8 godz. lekcyjnej A.Orman – Kazik 40
5 x x x x x
6 3 Tbm 2 Grupa łączona/ lekcja przeniesiona
z 8 godz. lekcyjnej
D. Kapkowska – Jabbar 43
7 3 Tbm 2 Lekcja przeniesiona z 9 godz. lekcyjnej D. Kapkowska – Jabbar
8 EW Grupy zwolnione
9 1 T/T Grupa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: D. Peryga – urlop okolicznościowy

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 1 T/T 1 Grupa łączona M. Rajca 36
2 1 T/T 2 Grupa łączona M. Matyga
3 1 TI 1 Grupa łączona A.Jamrozińska – Ciura 15
4 1 m/m 1 Grupa łączona M. Nawrocka – Tazbir 30
5 2 TB Lekcja przeniesiona z wt. 24.05
z 7 godz. lekcyjnej
A.Trąbczyńska 7a
6 2 TB Zastępstwo K. Kowalczyk 7a

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: J. Majchrzak – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
3 2 TI 2 Grupa łączona A.Perełka 22
4 2 TI 2 Grupa łączona A.Perełka 22
5 3 TBp 1 Grupa łączona I.Dziuba 31

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: R. Włodarczyk – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
7 2 A/O toś Grupa zwolniona
8 3 TTp 1 Grupa zwolniona
9 2 T/T 1 Grupa zwolniona
10 2 m/m Klasa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: K. Srokosz

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
3 2 A/O toś Grupa łączona A.Kościukiewicz – Kościelniak 1
4 2 A/O A Grupa łączona A.Kościukiewicz – Kościelniak 42
5 1 T/T 2 Grupa łączona A.Ślęzak 38

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH – ZASTĘPSTWA
ŚRODA – 18.05.2022r.

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Stanirowska – L4

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 1TB 2 Grupa na 3 godz. lekcyjną
1 1TB 2 Grupa na 3 godz. lekcyjną
2 1TB Lekcja przeniesiona z wt. 24.05
z 9 godz. lekcyjnej
A.Góra 39
3 1TAk 1 Łączenie grup A.Kościukiewicz-Kościelniak 42
4 1TAk 1 Łączenie grup A.Kościukiewicz-Kościelniak 42
5 2A/O 1 Łączenie grup A.Ślęzak 38
6 2TT 2 Grupa zwolniona
7 1TAk 2 Grupa zwolniona
8 1TAk 2 Grupa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Zdunek – L4

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
6 1TB Klasa zwolniona
7 X
8 3TTp Klasa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: S. Knol – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 2TB Klasa zaczyna od 2 godz. lekcyjnej
2 2TI Lekcja przeniesiona z wt. 24.05 z 9 godz. lekcyjnej R. Perełka 38

 

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Perełka – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
6 2 TI 1 Zastępstwo J. Banasiak 22
7 3 TIp Klasa zwolniona
8 3 TTg Klasa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Krawczyk – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
5 2TI Zastępstwo J. Banasiak 22
6 3mzg Klasa zwolniona
7 2TT Klasa zwolniona
8 2TT Klasa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Adamiec – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 3TTp 1 Grupa na 1 godz. lekcyjną 40
1 3TTg 1 Grupa na 2 godz. lekcyjną 40
2 X
3 3TTg 1 Łączenie grup M. Nawrocka-Tazbir 34
4 3TTg 1 Łączenie grup M. Rajca 40
5 3TTg 1 Łączenie grup M. Rajca 40
6 2TT 1 Grupa zwolniona 40

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Pasieka – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
2 1TI Lekcja przeniesiona z 1 godz. lekcyjnej R. Perełka 22
3 X
4 3mzg Klasa zwolniona
5 3mzg Klasa zwolniona
6 1TT Lekcja przeniesiona z pon. 23.05
z 6 godz. lekcyjnej
M Matyga 30

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: K. Srokosz – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
0 1TT 2 Grupa zaczyna od 2 godz. lekcyjnej
1 1TT 2 Grupa zaczyna od 2 godz. lekcyjnej
2 X
3 3TAg 1 Lekcja przeniesiona z pon. 23.04 z 0 godz. lekcyjnej R. Kręciwilk 43
4 3TAg 1 Zastępstwo J. Banasiak 43

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: D. Peryga – urlop

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 2 A/O 1 Klasa łączona z 0 godz. lekcyjną A.     Kościukiewicz – Kościelniak 42
2 3 TIp 2 Grupa łączona P. Merenda
3 1 TI 1 Grupa łączona M. Wincek
4 1 TB 2 Grupa łączona K. Kowalczyk 22
5 1 T/T 1 Grupa łączona K. Kowalczyk 9
6 2 TI 2 Zastępstwo J. Banasiak 22
7 1 T/T 2 Grupa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: I. Kupich – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 1 T/T 1 Klasa łączona z 0 godz. lekcyjną W. Ambicki 1

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH – ZASTĘPSTWA
WTOREK – 17.05.2022r.

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: s. A. Zdunek – L4

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
6 3 TTg Lekcja przeniesiona ze środy 11.05 z 9 godz. lekcyjnej A. Perełka 37
7 1 T/T Klasa zwolniona
8 2 A/O Klasa zwolniona
9 3 TIp Klasa zwolniona

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: E. Twardowska – Mucha – szkolenie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
3 1 T/T 2 Grupa łączona/ Lekcja przeniesiona z 0 godz. lekcyjnej M. Matyga 18
4 1 T/T 2 Grupa łączona A. Jamrozińska – Ciura 31

 

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: M. Ciura – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
3 2 T/T 1 Grupa łączona A. Ślęzak 38
4 2 T/T 1 Grupa łączona A. Barasińska 38

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH – ZASTĘPSTWA
PONIEDZIAŁEK – 16.05.2022r.

 

Nazwisko i imię nieobecnego nauczyciela: A. Ślęzak – oddelegowanie

Godz. lekcyjna Klasa Grupa Forma zastępstwa Nauczyciel pełniący zastępstwo Sala
1 3 TIp 2 Grupa zwolniona
2 3 mzg Lekcja przeniesiona ze śr.18.05 z 1 godz. lekcyjnej S. Kościelniak 30a
3 3 mdg Lekcja przeniesiona z 6 godz. lekcyjnej M. Gajda – Kowalska 7a
4 1 T/T 2 Grupa łączona A. Adamiec 40
5 3 TAp 1 Klasa na praktykach
6 2 TI 1 Grupa zwolniona