Sukces naszej uczennicy


24 kwietnia w V LO im. A. Mickiewicza w Częstochowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Multimedialnym i Plastycznym „Śladami Mickiewicza”, w którym uczennica klasy I TAK Liliana Ostrowska zajęła III miejsce. Zadanie konkursowe w kategorii szkół ponadpodstawowych polegało na prowadzeniu konta związanego z życiem i twórczością naszego wieszcza na Instagramie. Konkurs był organizowany przez V LO im. A. Mickiewicza w Częstochowie we współpracy z Uniwersytetem Jana Długosza w Częstochowie, Towarzystwem Literackim im. Adama Mickiewicza, oddział w Częstochowie, Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół V LO im. A. Mickiewicza w Częstochowie, Robertem Jasiakiem – twórcą kanału społecznościowego „Wspieraj kulturę”. Gratulujemy naszej uczennicy i życzymy kolejnych sukcesów!