Finał Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Zarządzanie na Medal”


W dniu 24.04.2024 r w auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Zarządzanie na Medal”, w którym wzięło  udział ponad 300 uczniów z całej Polski.

Konkurs podzielony był na 3 etapy;
W etapie pierwszym zadaniem uczniów było rozwiązanie testu wiedzy z zakresu logistyki, marketingu, informatyki, przedsiębiorczości i finansów. Etap drugi to konieczność rozwiązania Case study, natomiast w etapie 3 zadaniem uczniów było  przygotwanie oraz przedstawienie przed komisją i zgromadzonymi gośćmi   prezentacji  multimedialnej na temat „Cyfrowej transformacji schroniska dla zwierząt”.

Do 2 etapu zakwalifikowało się 7 uczniów Zespołu Szkół Technicznych, natomiast do ścisłego finału tylko 11 uczniów z całej Polski, w tym  2 uczniów naszej szkoły; Michał Kudliński z klasy 5 TI oraz Kacper Dłubak z klasy 2 Tbm.
Zarówno Michał i Kacper podczas prezentacji wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem, wiedzą, zaprezentowali na najwyższym poziomie.
Jednak konkurencja była bardzo silna i nie udało się zdobyć miejsc na podium. Uczniom należą się ogromne gratulacje, gdyż konkurs był na bardzo wysokim poziomie a dostanie  się do finału jest wielkim sukcesem.