Wyniki konkursu na najpiękniej przystrojony koszyczek wielkanocny


Z okazji Świąt wielkanocnych, Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniej przystrojony koszyczek wielkanocny.

Otrzymaliśmy wiele fotografii przedstawiających przepięknie udekorowane wiklinowe koszyczki, zawierające pokarmy przeznaczone do uroczystego poświęcenia, które zgodnie z wielowiekową polską tradycją, trafiły później na wielkanocne stoły naszych uczniów.

Chcielibyśmy ogłosić, że zgodnie z oceną Jury, w skład którego weszła dyrekcja naszej szkoły, PIERWSZE miejsce w konkursie zajął koszyczek przygotowany przez Amelię Kamrowską z klasy 3 A/S. DRUGIE miejsce przypadło święconce Natalii Kazimierczak również z klasy 3 A/S, natomiast na TRZECIM miejscu uplasował się koszyczek, który udekorował Filip Tukaj z klasy 2 T/Tp.

Wszystkim laureatom, na których czekają atrakcyjne nagrody, serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników, a pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski!