Święty Mikołaj w Zespole Szkół Technicznych


6 grudnia 2019 roku okazał się wyjątkowym dniem w Zespole Szkół Technicznych, gościliśmy bowiem u nas zupełnie niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja!

Czekaliśmy na niego cały rok i ucieszyliśmy się bardzo, kiedy zobaczyliśmy go w progach naszej szkoły w towarzystwie dwóch pięknych śnieżynek. Święty Mikołaj został przyjęty przez naszych uczniów entuzjastycznie. Było dużo uśmiechów i radości, zwłaszcza, że ten wyjątkowy gość nie przybył z pustymi rękami, lecz z koszami pysznych słodkości, którymi chętnie częstował całą społeczność szkolną. Jednakże, aby otrzymać słodki upominek należało wykonać zadanie wyznaczone przez Mikołaja, np. odpowiedzieć na pytania, wykonać jakieś krótkie zadania lub rozwiązać zagadkę.

Wizyta tego miłego gościa bardzo przypadła naszym uczniom do gustu, wielu żałowało, że pojawia się wśród nas tylko raz w roku, inni rozpoczęli już oczekiwanie na jego kolejną wizytę, starając się przeżyć cały rok w taki sposób, aby Święty Mikołaj zechciał wrócić i przywieźć ze sobą jeszcze więcej radości i jeszcze więcej słodkości. Mamy nadzieję, że zasłużymy na to, by zechciał nas odwiedzić również w kolejnych latach!