Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniej udekorowaną choinkę domową


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w konkursie na Najpiękniej Udekorowaną CHOINKĘ domową. Otrzymaliśmy wiele fotografii przedstawiających przepięknie przystrojone drzewka, nadające domom naszych uczniów niezwykłego, świątecznego klimatu w trakcie Bożego Narodzenia 2020.

Chcielibyśmy ogłosić, że zgodnie z oceną Jury, w skład którego weszła dyrekcja naszej szkoły, pierwsze miejsce w konkursie zajęła choinka udekorowana przez Bartłomieja Widulińskiego z klasy 2TIp. II miejsce przypadło drzewku Aleksandry Niezgodzkiej z klasy IV TAK, natomiast na III miejscu uplasowała się choinka Igora Zębika z klasy 1mze. Jury przyznało także wyróżnienie dla choinki Natalii Kazimierczak z klasy III AS.

Wszystkim laureatom, na których czekają atrakcyjne nagrody, serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników, a pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski!

Nagrodzone choinki:

Pozostałe choinki: