“Przyłapani na czytaniu” – konkurs fotograficzny


 „Przyłapani na czytaniu” to polska edycja programu „Get Caught Reading” – kampanii prowadzonej w wielu krajach Unii Europejskiej. Jej zadaniem jest promocja książek i czytelnictwa poprzez ogólnie dostępne media. Kampania, do tej pory znana i popularna w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, przyjmuje założenie, że czytanie to przyjemność. Jej celem jest nakłonienie coraz większej grupy ludzi do częstszego sięgania po książkę. Projekt wspierają znane osobistości ze świata kultury, filmu i mediów. „Przyłapani na czytaniu” to także europejska inicjatywa, która chce promować czytelnictwo. Zasadą przyświecającą pomysłodawcom jest również zwrócenie uwagi na zabawną stronę czytania.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły. Tematem ocenianych fotografii powinno być czytanie, a dokładniej osoba „przyłapana” na czytaniu. Fotografie należy przesłać na adres katarzyna.walasek@zst.czest.pl  lub krzysztof.stepien@zst.czest.pl  do dnia 16.12.2018r.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO