Obchody Dnia Chłopaka w ZST


30 września to wyjątkowa data dla przedstawicieli płci męskiej, albowiem obchodzą oni wtedy swoje wyjątkowe święto – Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował specjalne rozgrywki, w których kilkuosobowe delegacje chłopców i mężczyzn z naszej szkoły walczyły o tytuł Mistrzów Randkowania.

Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów: 4 drużyny reprezentujące poszczególne klasy uczniowskie oraz 1 drużyna, w skład której weszli przedstawiciele męskiego grona pedagogicznego. Celem rozgrywek było wyłonienie Mistrzów Randkowania, czyli ekspertów, którzy najlepiej potrafią wykonać zadania dotyczące delikatnych relacji damsko-męskich.

Pierwsze zadanie, z jakim Panowie musieli się zmierzyć to wizualne przedstawienie ich ideału kobiety. Uczestnicy naszej zabawy zostali poproszeni o namalowanie obrazu swojej wymarzonej partnerki na randkę. Efekt ich pracy był … zaskakujący. W drugiej konkurencji zadaniem zawodników było opracowanie najlepszego, najbardziej błyskotliwego i skutecznego tekstu budzącego zainteresowanie u dziewczyny. Następnie przedstawiciele płci męskiej naszej szkoły zostali poproszeni o artystyczne wykonanie  makijażu, najbardziej odpowiedniego na eleganckie wyjście na randkę. Każdej drużynie została przydzielona urocza modelka i zadaniem Panów było wykonanie jak najpiękniejszego i najstaranniejszego makijażu twarzy. Trzeba przyznać, że modelki wynikiem ich pracy były … zachwycone.

W związku z tym, że czasami na Panów czyha wiele trudnych do pokonania przeszkód w drodze do miejsca randkowego spotkania, kolejne zadanie polegało na pokonaniu slalomem wyznaczonego odcinka drogi w jak najszybszym czasie. Panowie udowodnili w tej konkurencji, że ich sprawność fizyczna kształtuje się na wysokim poziomie. Na koniec zawodnicy musieli rozszyfrować wybrane przez partnerki z Menu potrawy o obcobrzmiących nazwach. Okazało się, że szybko muszą nadrobić braki, bo niewielu wiedziało czym jest musaka, creme brulee czy bruschetta.

Niemniej jednak, wszyscy przedstawiciele płci męskiej ochoczo i radośnie przystępowali do zaproponowanych im zadań. Ich praca została fachowo oceniona przez najwyższej klasy Jury, w ocenie którego na tytuł Mistrza Randkowania zasłużyli Panowie reprezentujący grono nauczycieli!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim drużynom dziękujemy za odwagę i dobrą zabawę.

Wszystkim przedstawicielom płci męskiej z naszej szkoły składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka!