X edycja Wojewódzkiego Konkursu – Edukacja regionalna w szkole


Grupa uczniów z naszej szkoły zakwalifikowała się do udziału w III etapie X edycji Wojewódzkiego Konkursu – Edukacja regionalna w szkole „Proszę Was, pozostańcie wierni temu dziedzictwu…” – Jan Paweł II.

Uczniowie pod opieką nauczycieli bibliotekarzy przygotowali sprawozdanie i prezentację multimedialną dokumentującą podejmowane w szkole działania w zakresie edukacji regionalnej od 1 września 2016 roku.

Kolejne zadanie stojące przed naszą szkołą to realizacja projektu „Życie muzyczne w mojej miejscowości i regionie – gra planszowa z wykorzystaniem multimediów” oraz sprawozdanie z jego realizacji.

Zespoły uczniów z poszczególnych szkół, które zakwalifikują się do Finału Konkursu wezmą udział w  bezpośredniej rywalizacji w formie potyczek drużynowych.

Życzymy powodzenia!