WYNIKI KONKURSU MULTIMEDIALNEGO „REGION CZĘSTOCHOWSKI W XX – LECIU MIĘDZYWOJENNYM”


Dobiegła końca pierwsza część projektu edukacyjno – historycznego „Częstochowa w XX- leciu międzywojennym”. W tym etapie młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przygotowała prace multimedialne przedstawiające okres między wojnami. Wybór najlepszej pracy był bardzo trudny ze względu na dużą rozpiętość wiekową uczestników oraz bardzo wysoki poziom przygotowania prac. Gratulujemy zwycięzcom, a w szczególności Michalinie Bartnik z Gimnazjum nr 18, która wywalczyła nagrodę główną w postaci tabletu. Szczegółowe wyniki konkursu znajdują się w załączniku. Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się podczas konferencji 11 lutego 2016 roku o godz. 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta. Podczas spotkania będziemy mieli również  przyjemność wysłuchać referatów dotyczących okresu międzywojennego przygotowanych przez częstochowskich uczniów.
Zachęcamy do udziału w kolejnym etapie projektu, którym jest konkurs plastyczny „Pocztówka z Częstochowy – XX-lecie międzywojenne” skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Przewidziane atrakcyjne nagrody!!

WYNIKI KONKURSU

 

okładka