Dzień Świętego Mikołaja 2020


W  bieżącym roku szkolnym Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły nieco inne niż zazwyczaj obchody  Dnia Świętego Mikołaja. Zaproponowaliśmy udział w konkursie, w którym daliśmy uczniom ZST szansę na rywalizację w dwóch kategoriach: można było przesłać krótki OPIS pamiętnego wydarzenia związanego z osobą Świętego Mikołaja lub wykonać PRACĘ PLASTYCZNĄ przedstawiającą Świętego Mikołaja. Praca plastyczna mogła być wykonana w dowolnej technice (rysunek, wycinanka, wyklejanka, praca z modeliny/plasteliny, itd.), jednakże musiała być wykonana własnoręcznie  przez ucznia ZST – nie mogła to być praca wykonana na komputerze.

Miło nam ogłosić, że pierwsze miejsce w konkursie zajęły ex aequo Alicja Warzycha z klasy I A/O oraz Klaudia Pabich z klasy III A/S, które wykonały prace plastyczne.

Na II miejscu uplasowali się również ex aequo Oliwia Guza z klasy II TBp oraz Piotr Majdzik z klasy II TIg, którzy także przygotowali prace plastyczne, natomiast III miejsce przypadło Natalii Wypych z klasy 3 A/S, która opisała wydarzenia związane ze Świętym Mikołajem.

Wszystkim laureatom, na których czekają atrakcyjne nagrody, serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników, a pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane prace.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski!