Złota Mila 2019


Jubileuszowa XXX edycja “Złotej Mili “odbyła się w piątek 13 września na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Dąbrowskiego. Kilkuset zawodników wystartowało łącznie w 15 biegach, w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach.
 
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kublik Klaudiusz kl. I TB, Mann Maciej kl. IV TBmu, Mikuta Maciej kl. IV TBmun, Ryś Jakub kl. I T/T, Suś Kacper kl. I AK, Szotkiewicz Igor kl. I AK wzięła udział w biegu głównym mężczyzn na dystansie 1 mili. Po zakończonej rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Wśród uczniów naszej szkoły najszybszy okazał się uczeń I kl. technikum architektury krajobrazu Suś Kacper z czasem 06.08. “Złota Mila” jak zawsze służyła popularyzacji biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz promocji miasta. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w zawodach i pobicia własnych rekordów życiowych.