Zakończenie roku szkolnego 2019/2020


26 czerwca 2020 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Ze względu na związane z epidemią koronawirusa wymogi sanitarne, zakończenie miało nietypowy przebieg. Odbywało się w systemie zmianowym w kilku miejscach, aby zachować zasadę dystansu społecznego. Nie przeszkodziło to jednak w tradycyjnym wręczeniu świadectw i nagród dla szczególnie wyróżniających się uczniów, a także pucharu dla zwycięzców  tegorocznej Ligi Klas ( klasa 1 TAKg), oraz tradycyjnej nagrody za zaangażowanie w życie szkoły i pracę na jej rzecz, w postaci roweru.

Mimo nietypowych okoliczności wszyscy z radością jak co roku przyjęli perspektywę rozpoczynających się wakacji i wypoczynku przed następnym, miejmy nadzieję bardziej tradycyjnie toczącym się, rokiem szkolnym.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.