Zakończenie roku 2018/2019


19 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Technicznych odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. O 9:30 odbył się uroczysty apel klas mundurowych, po którym Dyrektor podziękował za zaangażowanie w wydarzenia patriotyczne naszego miasta oraz poinformował o Certyfikowanych Klasach Mundurowych. Z okazji zakończenia przygotowano również specjalne wydanie Teleexpressu – ZST-express. Prowadzący przypomnieli wiele ważnych chwil, w których brała udział w minionym roku społeczność szkolna. Pani Ewa Dworecka ze  SP nr 8 podziękowała Dyrekcji oraz uczniom za projekt i realizację ogrodu dydaktycznego. Dzisiejszy dzień był też czasem świętowania – ogłoszono zwycięzców i wręczono puchary w Lidze Klas oraz Międzyklasowym Turnieju o Puchar Dyrektora. Tradycyjnie gratulacje i nagrody otrzymali również uczniowie, którzy zdobyli bardzo dobre wyniki w nauce oraz angażowali się w życie szkoły. Jak co roku nagrodą główną był rower. W podziękowaniu za trud i wychowanie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty na ręce Dyrekcji. Tradycyjnie odbył się również mecz piłki nożnej pomiędzy kadrą pedagogiczną a uczniami.

A teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych WAKACJI :)