Wizyta św. Mikołaja na Kresach


Od połowy października 2019 r. uczniowie naszej szkoły aktywnie brali udział w akcji “Wizyta św. Mikołaja na Kresach” zainicjowanej przez Towarzystwo Patriotyczne “Kresy”. Pieniądze z tegorocznej zbiórki będą przeznaczone  na wyposażenie polskich szkół z terenu Ukrainy i Białorusi. W dniach 8-9 listopada uczniowie pod opieką nauczycieli zbierali produkty żywnościowe w sieci sklepów Biedronka przy ul. Okulickiego i Lenartowicza dla naszych rodaków mieszkających na Kresach. Na zakończenie akcji, w dniach 14-15 listopada , pomagaliśmy w pakowaniu zebranych produktów na terenie jednostki straży pożarnej przy ul. Sikorskiego.

W imieniu organizatorów akcji na terenie Zespołu Szkół Technicznych serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom za wielkie zaangażowanie i hojność.