Wielkanoc Siostry Mileny


W  dniu 12.04.2019r. młodzież szkół częstochowskich wzięła udział w realizacji pomysłu siostry Mileny ze zgromadzenia św. Józefa, która zaprosiła uczniów i  przedszkolaki z Częstochowy do niezwykłej akcji – Wielkanoc na Placu Biegańskiego. Młodzież częstochowska przystrajała ozdobami wielkanocnymi specjalnie przygotowane  skrzynie na Placu Biegańskiego. Współorganizatorem wydarzenia był Zespół Szkół Technicznych. W akcji wzięły udział następujące placówki:

Przedszkole Sióstr Nazaretanek

Zespół Szkół im. W. Andersa

Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. J. Korczaka

Zespół Szkół Specjalnych nr 28

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej

Zespół Szkół Samochodowo- Budowlanych

Fundacja św. Barnaby – Świetlica środowiskowa

Liceum Samorządowe

ZSS Zgromadzenie św. Józefa

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich

Przedszkole nr 41

Zespół Szkół Technicznych