Warsztaty budowlane w ramach Tygodnia Lokalnych Branż Zawodowych 2021


24 listopada 2021 r. w ramach organizacji Tygodnia Lokalnych Branż Zawodowych, w Zespole Szkół Technicznych odbyła się kolejna prezentacja branży budowlanej. W warsztatach o tematyce budowlanej wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie.

Grupie młodzieży zostały przedstawione kierunki kształcenia w zawodach budowlanych takich jak: technik budownictwa i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz oferta edukacyjna naszej szkoły.

W ramach warsztatów uczniowie mieli możliwość zbudowania fragmentu muru, słupa i naroża ściany zgodnie z zasadami wiązania cegieł, zaprojektowania wnętrza mieszkania oraz elewacji budynku.

Serdecznie dziękujemy młodzieży za zainteresowanie tematyką budowlaną oraz zaangażowanie i aktywny udział w warsztatach.

Zapraszamy ponownie!