Walentynki 2020 w ZST


14 lutego na całym świecie obchodzony jest dzień św. Walentego, czyli święto wszystkich zakochanych. W naszej szkole świętowanie rozpoczęło się już w środę, 12 lutego 2020 roku, kiedy to rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą Kartę Walentynkową. Do konkursu zgłoszono wiele pomysłowych i nietuzinkowych walentynek, spośród których jury wybrało trzy najpiękniejsze.

Pierwsze miejsce zajęła walentynka wykonana przez Klaudię Polańską z klasy 4 A/B, drugie miejsce zajęła walentynka przygotowana przez Weronikę Wiewiórowską z klasy IV Tak, a na trzecim miejscu uplasowała się kartka Natalii Sołtysiak z klasy III Tak.

Serdecznie gratulujemy!

 13 lutego 2020 roku członkowie samorządu uczniowskiego zorganizowali czwarte w historii naszej szkoły wybory Miss i Mistera Zespołu Szkół Technicznych. W trakcie wyborów  kandydaci do tych zaszczytnych tytułów, przedstawiciele klas, zaprezentowali się w trzech ubiorach tematycznych: w strojach odpowiednich na randkę w pracy lub po pracy z przedstawicielami różnych zawodów, następnie w stylizacjach idealnych na randkę w tropikach, a na koniec kreacjach na randkę w stylu retro.

Uczestnicy prezentując się we wszystkich  konkurencjach byli bacznie obserwowani przez wykwalifikowane jury złożone z przedstawicieli dyrekcji, grona pedagogicznego, oraz przedstawicieli samorządu uczniowskiego. Całość imprezy uświetniły występy wokalne naszych szkolnych solistów: Krzysztofa i Mileny.

Miło nam ogłosić, że TYTUŁ MISS Zespołu Szkół Technicznych w roku szkolnym 2019/2020 zdobyła PATRYCJA JANUSZKA z klasy 1 Tak g natomiast MISTEREM naszej szkoły został KACPER MŁODZIŃSKI z klasy 4 O/S       .

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie strojów, pomysłowość, kreatywność, odwagę i umiejętność dobrej zabawy.

W Dniu Świętego Walentego całej społeczności szkolnej życzymy dużo miłości!!!