Walentynki


7 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Zakochanych. W pierwszej kolejności rozstrzygnięto konkurs na Najpiękniejszą Kartę Walentynkową zaprojektowaną i wykonaną własnoręcznie. W konkursie tym zwyciężyła Justyna Maks z klasy IV TAK  i otrzymała nagrodę w postaci biletu do kina dla dwóch osób oraz bon podarunkowy do wykorzystania w kawiarni. Drugie miejsce zajęła Klaudia Polańska z klasy III A/B, a na trzecim znalazła się Wiktoria Urlik również z klasy III A/B. Obie dziewczyny także otrzymały w nagrodę bony podarunkowe do wykorzystania w kawiarni.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali także w tym dniu trzecie w historii naszej szkoły Wybory Miss i Mistera Zespołu Szkół Technicznych.

W trakcie wyborów o to zaszczytne miano kandydaci rywalizowali w kilku konkurencjach. Na początku przedstawiciele klas zaprezentowali się w 3 ubiorach tematycznych: w kostiumach bajkowo-filmowych, w strojach ich wymarzonego zawodu oraz w kreacjach na idealną randkę. Wszyscy kandydaci do tytułu Miss i Mistera Szkoły musieli również udzielić odpowiedzi na trudne i nietypowe pytania sprawdzające ich wiedzę i umiejętność logicznego myślenia.

Przedstawiciele klas podczas wszystkich konkurencji byli bacznie obserwowani przez najwyższej klasy jury złożone z przedstawicieli dyrekcji, grona pedagogicznego, oraz Samorządu Uczniowskiego.

Miło nam ogłosić, że tytuł Miss Zespołu Szkół Technicznych w roku szkolnym 2018/2019 zdobyła Justyna Maks z klasy IV TAK, natomiast Misterem naszej szkoły został Patryk Bożek reprezentujący klasę IV TB. Oboje zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kupony dla dwóch osób do wykorzystania w kawiarni.

Zwycięzcom wyborów gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie strojów, pomysłowość, kreatywność, odwagę i umiejętność dobrej zabawy.

Z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Walentego całej społeczności szkolnej życzymy dużo miłości!!!