Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024


21 czerwca 2024 roku na szkolnym boisku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po krótkim występie muzycznym przeszliśmy do części oficjalnej tego wydarzenia. Głos zabrała Patrycja Rozpondek Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych – pogratulowała wszystkim uczniom wielu tegorocznych sukcesów i życzyła przyjemnych i bezpiecznych wakacji. Odczytano także list od Zastępcy Prezydenta Miasta Częstochowy Łukasza Pabisia oraz Rafała Piotrowskiego Naczelnika Wydziału Edukacji w Urzędzie Miasta Częstochowy, w którym kierowali gratulacje, podziękowania i życzenia do uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.
Nagrody rzeczowe trafiły do rąk uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.
Wręczono także nagrody specjalne dla uczniów szczególnie zaangażowanych w pracę na rzecz Zespołu Szkół Technicznych. Społecznikiem  Roku został Jakub Rabędzki z klasy III TAK. Nagrody za zaangażowanie na rzecz szkoły otrzymali: Maja Pikor, Dominik Rak, Dominik Krawczyk, Dawid Piestrzyński, Igor Wojszczyk, Dominika Gburek i Bartłomiej Tomżyński.

 Nagrodę specjalną – rower – otrzymała Julia Lis z klasy IV A/O za zaangażowanie w akcję Polska Stolica Recyklingu, w wyniku której szkoła otrzymała fundusze w wysokości 20 tys. zł za zbiórkę elektroodpadów. Magdalena Raganiewicz – opiekun Samorządu Uczniowskiego – ogłosiła także wyniki współzawodnictwa w Lidze Klas. Puchar  trafił do klasy I TAW. Miejsce na podium zajęły ponadto klasy: I TO (II miejsce) i I TAK (III miejsce).