Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021


25 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły oraz udział w projektach edukacyjnych. Oprócz dyplomów i nagród książkowych uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe w postaci roweru, tabletów i power banków. Została również rozstrzygnięta rywalizacja pomiędzy klasami – Liga Klas zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zwycięzcą została klasa I A/O.

Ze względu na to, że nauczanie w roku szkolnym 2020/2021 odbywało się głównie w sposób zdalny wszyscy z radością przyjęli perspektywę rozpoczynających się wakacji i wypoczynku przed następnym, miejmy nadzieję już tradycyjnie przebiegającym, rokiem szkolnym.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!