Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych.


23 maja został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem.

Podczas turnieju uczniowie rozegrali wiele zaciętych pojedynków „na siatce”, a wiosenna aura pozwoliła skorzystać ze swojego dobrodziejstwa i każdy mógł naładować baterie słońcem po długiej zimie.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – klasa I T/T
II miejsce – klasa III TO
III miejsce – klasa III TB