Turniej piłki nożnej o „Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych”


W dniu 26 września został rozegrany turniej piłki nożnej o „Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych” W sportowej rywalizacji fair play udział brali uczniowie naszej szkoły.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce- V T/T

II miejsce- III TAS

III miejsce- III TEO

IV miejsce- IV T/T

Gratulujemy zwycięskim drużynom!