W dniu 26 września został rozegrany turniej piłki nożnej o „Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych” W sportowej rywalizacji fair play udział brali uczniowie naszej szkoły.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce- V T/T
II miejsce- III TAS
III miejsce- III TEO
IV miejsce- IV T/T
Gratulujemy zwycięskim drużynom!
