Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych


Słowa Jana Pawła II: „ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza”  towarzyszą organizowanym cyklicznie w naszej szkole Turniejom o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych. 16 września 2022 roku w sportowej rywalizacji fair play wzięło udział osiemnaście klas. Wszystkie drużyny rozegrały emocjonujące mecze. Mieliśmy okazję oglądać skuteczne interwencje bramkarskie, ale również bardzo ładne bramki. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy IV TBp.

Do sportowej rywalizacji klas dołączyli również nauczyciele. Zwycięska drużyna młodzieży rozegrała efektowny mecz ze swoimi pedagogami, na czele których stanął Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy Rafał Piotrowski.

Klasyfikacja końcowa turnieju.

I miejsce – IV TBp

II miejsce – IV T/T

III miejsce – III TB

Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszych rywalizacjach piłkarskich!