Światowy Dzień Liczby π Zmiana terminu konkursu Nauka online


14 marca przypada Światowy Dzień Liczby π. W związku z tym w naszej szkole 16 marca 2020 roku miał się odbyć konkurs związany z ww. stałą matematyczną oraz miał zostać rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy model liczby π. Niestety w związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju, a co za tym idzie z zamknięciem szkół, konkurs odbędzie się w innym terminie, o którym poinformuję, gdy wyklaruje się sytuacja związana z pandemią koronawirusa.

Przy okazji kolejny raz proszę wszystkich uczniów o zachowanie higieny, ostrożności w kontaktach z ludźmi i efektywne wykorzystanie czasu wolnego na utrwalenie materiału m.in. z matematyki i innych przedmiotów.

Osobiście materiały edukacyjne przesyłam przez e-dziennik i wybranych uczniów, którzy przekazują informacje na kontach klasowych.

 

Organizator konkursu:

R. KRĘCIWILK