Sukces uczniów ZST w konkursach


Sukces uczniów ZST w IV edycji Konkursu Multimedialnego i Filmowego „Wielcy Polacy na Kresach” oraz w Międzynarodowym Konkursie Recytatorskim „Twoja interpretacja ballady Adama Mickiewicza”

15 czerwca 2024 roku odbyło się wręczenie nagród w IV edycji Konkursu Multimedialnego i Filmowego “WIELCY POLACY NA KRESACH” oraz w Międzynarodowym Konkursie Recytatorskim „TWOJA INTERPRETACJA BALLADY ADAMA MICKIEWICZA”. Zadaniem uczestników było wykonanie prezentacji multimedialnej lub autorskiego filmu, przybliżającego postaci Polaków na Kresach i miejsca z nimi związane, a w drugim wykonanie autorskiej  interpretacji fragmentu ballady Adama Mickiewicza pt. „Lilie”. Wśród nagrodzonych było dziewięciu uczniów z ZST.

W konkursie recytatorskim trzecie miejsce zajęła Julia Przystalska, a wyróżnienie zdobyła Liliana Ostrowska. W konkursie multimedialnym trzecie miejsce ex aequo zajęli Wiktoria Praska i Jakub Kowalski. Wyróżnienia zdobyli: Anna Gorszanin, Bartosz Lenczewski, Julia Musiał i Rafał Wróż.

Gratulujemy!