Sprzątanie Świata – zbiórka telefonów komórkowych


SPRZĄTANIE ŚWIATA – ZBIÓRKA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ AKCJA PRZEDŁUŻONA DO 31.12.2020!

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2020, zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XV edycji naszego ogólnopolskiego konkursu, pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę / przedszkole (np. przez samorząd uczniowski) wśród uczniów, starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Przygotowaliśmy trzy rodzaje nagród:

  • Szkoła lub przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.
  • Każda szkoła lub przedszkole za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole, otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
  • Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę czy przedszkole.
  • Nasza firma na własny koszt zorganizuje odbiór paczki.
  • Po zakończeniu konkursu każda szkoła otrzyma nagrody rzeczowe lub kupony Sodexo.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i dobrą organizację poprzez dołączenie się do szkół, przedszkoli i placówek już uczestniczących w dotychczasowych edycjach naszych akcji. Pragniemy jednocześnie poinformować, że nasza firma prowadzi konkurs regularnie dwa razy w roku: wiosną z okazji Dnia Ziemi oraz jesienią w nawiązaniu do akcji Sprzątania Świata. W poprzedniej edycji naszej akcji wzięły udział szkoły z całej Polski, zbierając średnio po 5 kg używanych telefonów na 100 uczniów. Zwycięskie szkoły publikujemy na stronie internetowej www.ekophone.pl   

KOORDYNATOR AKCJI : R. KRĘCIWILK