Sprzątanie Świata 2020 – używane telefony komórkowe


SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020

Zespół Szkół Technicznych bierze udział w konkursie SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020.

W związku z powyższym proszę uczniów i pracowników szkoły, by poszukali  w domu, zapytali znajomych, sąsiadów, rodziny… i zebrali jak najwięcej używanych telefonów komórkowych.

Uczniowie, których nie uczę proszę, by oddali komórki wychowawcom (wychowawcy na koniec akcji przekażą mi wszystkie zebrane telefony), a osoby, które mają ze mną matematykę oddają telefony bezpośrednio do mnie.

Proszę o zaangażowanie i zmotywowanie uczniów oraz czynny udział w konkursie.

Termin zbiórki mija 13.11.2020 r, ale ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w kraju, lepiej zebrać sprzęt jak najszybciej.

Poniżej informacje o konkursie:

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XV edycji Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej pod hasłem: Sprzątanie Świata 2020

SZCZEGÓŁY KONKURSU:

TERMIN ZBIÓRKI do 13 listopada 2020 r.

CO ZBIERAMY? UŻYWANE TELEFONY KOMÓRKOWE BEZ BATERII.

JAKIE SĄ NAGRODY?

  1. Wszystkie szkoły otrzymają kupony firmy Sodexo według przelicznika: 1 kg = 5 zł.
  2. Cyfrowe aparaty fotograficzne w ilości co najmniej 10 sztuk.
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną o wartości do 2.000 zł, do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu* (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.) lub w kuponach Sodexo do wyboru przez szkoły.

W tej akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę, każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ w kategorii nagród w punkcie (a, b) liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!

R. Kręciwilk

Regulamin