Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego


Z okazji święta zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na Najczulszą Walentynkę, w którym można było okazać swoje uczucie do ukochanej osoby w wybrany przez siebie sposób, np. poprzez przesłanie zdjęcia karty walentynkowej (wykonanej samodzielnie, w dowolnej technice oraz formacie), napisanie wiersza, skomponowanie i wykonanie własnej piosenki lub innego utworu muzycznego, wykonanie znanej piosenki miłosnej, dedykowanej ukochanej osobie, itp.

Uroczyście ogłaszamy, że pierwsze miejsce w konkursie zajęła Alicja Warzycha z klasy I A/O, na drugim miejscu uplasował się Patryk Muskała z klasy II TBp, natomiast trzecie miejsce przypadło Oliwii Niedbalskiej z klasy 2 Tak p.

Wszystkich zakochanych serdecznie pozdrawiamy, zwycięzcom, na których czekają atrakcyjne nagrody, bardzo gratulujemy, a wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.