Rozstrzygnięcie konkursu na portret Ignacego Łukasiewicza


W marcu bieżącego roku, w ramach promocji szkoły, propagowania matematyki, logicznego myślenia oraz słynnych Polaków, odbędzie się kolejna edycja konkursu MYŚL LOGICZNIE dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych. 

Bohaterem konkursu będzie Ignacy Łukasiewicz– polski farmaceuta i przedsiębiorca, założyciel pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej, wynalazca lampy naftowej, pionier przemysłu naftowego w Europie, rewolucjonista i działacz niepodległościowy.

W związku z powyższym dla uczniów ZST zorganizowano konkurs na portret Ignacego Łukasiewicza. 

Oto laureaci:

  1. Daria Trepke 3 TAg
  2. Julia Kłosek 1 TT
  3. Adrian Dzianak 3 TIp

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

R. KRĘCIWILK