Rozstrzygnięcie konkursu na “Najpiękniej przystrojoną choinkę domową”


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w konkursie na “Najpiękniej przystrojoną CHOINKĘ domową”. Otrzymaliśmy wiele fotografii przedstawiających przepięknie udekorowane drzewka, nadające domom naszych uczniów niezwykłego, świątecznego klimatu w trakcie Bożego Narodzenia 2021.

Chcielibyśmy ogłosić, iż Jury, w skład którego weszła dyrekcja naszej szkoły, ustaliło:

  • pierwsze miejsce w konkursie zajęła choinka udekorowana przez Natalię Kazimierczak z klasy IV A/S,
  • drugie miejsceprzypadło drzewku Pauliny Kielińskiej z klasy 3TBp,
  • na trzecim miejscuuplasowała się choinka, której właścicielem jest Wiktor Lojtek  z klasy 1 TB.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników, a pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia. Wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi po powrocie do szkoły, tj. po 10 stycznia.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski!

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Prace zgłoszone do konkursu