Praktyka w Portugalii 9.09.2022


Uczniowie odbywający praktykę zagraniczną mają już za sobą pierwszy tydzień pracy. Uczęszczają oni na praktyki w różnych firmach zlokalizowanych w obrębie miast Porto i Braga. W większości uczestnicy pracują w terenie.

Czterech uczniów z kierunku technik budownictwa pracuje w firmie Alfaiateias i obecnie zajmują się pracami wykończeniowymi.

Uczniowie technikum inżynierii sanitarnej wraz z uczniami technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej pracują w firmach: Diamante Solar oraz Enercraf. Aktualnie pracują przy montażu instalacji sanitarnych oraz instalacji elektrycznej.

Uczniowie z firm MARQUES & LIMA i Dern zajmują się montażem instalacji elektrycznej, i klimatyzacyjnej.

Więcej szczegółów na temat praktyk w następnej relacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.