Niedługo finał akcji: Zbiórka elektroodpadów


Zbiórka elektroodpadów trwa do ferii. Po rozmowach z przedstawicielami firmy recyklingowej dowiedziałam się, że pobiliśmy zeszłoroczny rekord ilości zebranych odpadów, co nie znaczy, że nie możemy jeszcze więcej “śmieci” oddać do recyklingu i zadbać o ekologię. Dlatego też proszę, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś niepotrzebne elektroodpady, by przyniósł je do kontenera umieszczonego na terenie szkoły lub by zgłosił chęć ich odbioru przez firmę (w przypadku ciężkich, dużych sprzętów- nr tel. do firmy 603 995 588 – hasło: “ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH AL. JANA PAWŁA II”). Końcowe wyniki podane zostaną po feriach zimowych.

 Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję dziękuję w imieniu swoim i dyrekcji. W przyszłym roku będziemy kontynuować akcję, więc gromadźmy do tego czasu zużyte elektroodpady.

Dziękuję

Koordynator akcji: Renata Kręciwilk