Nagrody na Międzynarodowym Festiwalu „Sancta Maria”


W niedzielę 24 maja w Sali Papieskiej na Jasnej Górze miała miejsce uroczysta Gala Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Maryjnej „Sancta Maria”, podczas której zostały  wręczone nagrody laureatom Konkursu Muzycznego i Konkursu Plastycznego.  Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie „Sancta Maria”. Tegoroczna, XX edycja, odbywała się pod hasłem „Maryjo, Gwiazdo Morza”.

Dwie uczennice ZST:

  • Rozalia Brodzińska
  • Anna Horborukova

zajęły ex aequo II miejsce w Konkursie Plastycznym w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy wytrwałości w rozwijaniu talentów.

Prace plastyczne wszystkich uczestników konkursu można zobaczyć na wystawie w Sali Rycerskiej na Jasnej Górze.