Mikołajkowa zbiórka darów dla małych wychowanków Stowarzyszenia „Z ufnością w Trzecie Tysiąclecie”


25 stycznia 2024 roku w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego obyło się podsumowanie Mikołajkowej zbiórki darów dla małych wychowanków Stowarzyszenia „Z ufnością w Trzecie Tysiąclecie”.

Zespół Szkół Technicznych był jedną z 39 placówek oświatowych, które włączyły się w akcję. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i wychowawców Zespołu Szkół Technicznych udało się nam zebrać duże ilości pampersów, środków pielęgnacyjnych, chusteczek mokrych i suchych, soczków, kaszek, zupek, deserków i musów, jak również środków czystości, maskotek oraz słodyczy przeznaczonych dla dzieci do czwartego roku życia.

Dziękujemy Pani Magdalenie Raganiewicz – szkolnemu koordynatorowi zbiórki i wszystkim uczniom za ogromne i życzliwe wsparcie tej akcji.

CCF25012024_0001 (1)