
Z okazji Tygodnia Bibliotek odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o książce. Dwuosobowe zespoły najpierw zmierzyły się z testem sprawdzającym znajomość budowy książki, historii piśmiennictwa i specyfiki biblioteki. Kolejnym zadaniem było wykonanie zdjęcia zdeterminowanego czytelnika, który z lekturą książki radzi sobie w każdych warunkach. Trzeba przyznać, że pomysłowość naszych drużyn nie była niczym ograniczona.
Wyniki konkursu:
I miejsce – kl. I TWa
II miejsce – kl. III TAS
III miejsce ex aequo kl. III TEO, II TAW i I TT.
Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone – a jakże – książkami, które zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Gratulujemy i zapraszamy do galerii.
