Konkurs na najpiękniej przystrojoną choinkę domową


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Samorząd Uczniowski

ogłasza konkurs na

 najpiękniej przystrojoną CHOINKĘ domową.

Choinka to jeden z symboli Bożego Narodzenia i niewielu z nas wyobraża sobie obchody tych świąt bez pięknie przystrojonego drzewka, ustawionego najczęściej w centralnym lub mocno eksponowanym miejscu naszego domu. Niektóre rodziny przystrajają je w tradycyjny sposób, wykorzystując standardowe bombki i światełka, inne wolą przygotować własne, samodzielnie wykonane ozdoby.

Zapraszamy uczniów ZST do udostępnienia nam zdjęć swoich niepowtarzalnych choinek.

Zdjęcia świątecznie przystrojonego drzewka można przesyłać do 31.12.2021r. na adres mailowy opiekunki Samorządu Uczniowskiego: magdalena.raganiewicz@wp.pl

Na zwycięzców czekają urocze upominki!