Inkubator Inżyniera Cisco


Startuje rekrutacja do nowej edycji programu edukacyjno-rozwojowego Inkubator Inżyniera Cisco, którego celem jest przygotowanie osób kończących edukację do oczekiwań i wymagań pracodawców, takich jak Cisco.

Udział w programie  – od września 24 do lutego 25 (100% zdalnie)  – pozwala zdobyć umiejętności techniczne (oraz m.in. bezpłatnie certyfikację CCNA), poznać pełen zakres technologii Cisco oraz rozwinąć umiejętności biznesowe i miękkie pod opieką inżynierów i ekspertów Cisco.

Program Inkubatora Inżyniera (edycja 12) jest najprostszą drogą do zatrudnienia w Cisco – najlepsi uczestnicy otrzymują oferty zatrudnienia bezpośrednio po zakończeniu edukacji (2025).

DLA KOGO:

Program jest adresowany do

  • STUDENTÓW, którzy w roku 2024/25 będą realizować ostatni rok studiów (inżynierskich/licencjackich/magisterskich),
  • ORAZ UWAGA ‼️ UCZNIÓW TECHNIKÓW  – którzy:
  • będą kończyć edukację w roku 2025 (=są obecnie w IV klasie technikum)
  • będą po ukończeniu technikum poszukiwać zatrudnienia na pełny etat (nie planują studiów dziennych)
  • spełniają wymagania rekrutacyjne (link poniżej)

REKRUTACJA: aplikować można już teraz bezpośrednio na https://jobs.cisco.com/jobs/ProjectDetail/Cisco-Incubator-Program-12-Edition-Networking-EMEA/1412694
SZCZEGÓŁY: zapraszamy na sesje, podczas których omówimy program Cisco Engineer Incubator oraz zasady rekrutacji , wymagania korzyści dla uczestników i kolejne kroki (sesje w jęz. angieskim)
Click here to register for 26th March: DiscoverIncubator#1
Click here to register for 28th March: DiscoverIncubator#2