Informacja – Rodzice i Uczniowie


 

Szanowni  Uczniowie, drodzy Rodzice

Informuję, że z dniem 25 marca w Zespole Szkół Technicznych rozpoczynamy zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w wersji elektronicznej tzw. kształcenie na odległość. Od 25 marca zgodnie z przygotowanym rozporządzeniem uczniowie będą kontynuować zajęcia w czasie swoich dotychczasowych lekcji, tylko że w domu. Dla nas taka sytuacja jest również nowa. Zrobimy wszytko, aby kształcenie na odległość, mimo niewątpliwie niełatwej formy, zakończyło się edukacyjnym sukcesem. Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o dbanie przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo w tym niełatwym czasie, oraz aby uczniowie przebywali poza domem tylko w sytuacjach koniecznych. Jesteśmy po to aby uczniów wesprzeć, a jednocześnie żeby proces dydaktyczny nie został zakłócony. W sytuacjach trudnych proszę o  bieżące informowanie o ewentualnych problemach.  Kontaktować się będziemy za pośrednictwem wychowawców. 

Z poważaniem w imieniu dyrekcji  Rafał Piotrowski – dyrektor Zespołu Szkół Technicznych