Ferie w mieście z ZST 2020


Tegoroczna akcja “Ferie w mieście 2020 z ZST ” zorganizowana w pierwszym tygodniu przerwy zimowej, przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta dobiegła końca. Przedsięwzięcie kierowane do młodzieży, spędzającej ferie w domu, rozpoczęliśmy od wyjścia na kręgle do “Złotych Arkad”, gdzie można było sprawdzić swoje umiejętności w tej ciekawej dyscyplinie sportu. Rozegrano wiele ekscytujących rund, w których każdy gracz dawał z siebie 100% , a po zaciętej rywalizacji można było posilić się pizzą robioną na zamówienie.

Okres zimowy to dobry moment na rozwijanie pasji do sportów zimowych, a jazda na łyżwach to rewelacyjny pomysł na spędzanie ferii i zadbanie o zdrowy i aktywny wypoczynek oraz okazja do spróbowania czegoś nowego, jeżeli jeszcze nie mieliśmy z tym sportem do czynienia.  Choć zima w tym roku nie rozpieszczała śniegiem i mrozem, przybierając szary kolor, chętnych do jazdy na łyżwach nie brakowało – spora grupa osób wspaniale bawiła się na lodowisku. W czasie ferii nie mogło także zabraknąć zajęć na sali gimnastycznej, gdzie największym zainteresowaniem cieszyła się piłka siatkowa.W akcji wzięło udział prawie 80 osób. Wszystkim uczestnikom zimowych zajęć dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w naszych kolejnych projektach.