Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy”


Zespół Szkół Technicznych od września 2021 roku bierze udział w programie „Kultura bezpieczeństwa”, którego inicjatorem jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach pod kierownictwem Głównego Inspektora Pracy Pana Piotra Kalbrona.

Dzięki aktywnemu udziałowi w tym przedsięwzięciu uczniowie ZST mają możliwość uczestniczenia w webinarach, warsztatach oraz konkursach promujących zagadnienia związane z bhp oraz prawem pracy.

W naszej szkole odbyły się eliminacje do etapu wojewódzkiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”, uczniowie: Artur Lisiecki z klasy 3 tb oraz Mateusz Landecki z klasy 3 mm, którzy  zdobyli największą ilość punktów, otrzymali nagrody z rąk Pani dyrektor Patrycji Rozpondek i będą mieli możliwość wyjazdu do Katowic i zawalczenia o nagrody w dalszych etapach konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.