Dzień Kobiet


8 marca każda Kobieta i Dziewczyna w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Wszystkie Panie zostały obdarowane pięknymi kwiatami oraz słodkimi upominkami.

Co najważniejsze do naszego szkolnego grona Kobiecego dołączyły dziś niespodziewanie cztery zjawiskowe dziewczyny: Cindy, Pamela, Jessica i Angela. To niecodzienne odkrycie zawdzięczamy przeprowadzonemu dziś, podczas akademii, konkursowi na “Mężczyznę mającego w sobie najwięcej pierwiastków kobiecych”. W ramach rywalizacji uczestnicy mierzyli się z kilkoma konkurencjami, podczas których, wcielali się w codzienne role kobiece. Oceniano charakteryzację, maestrię uwodzenia wdziękiem, zmysłowość, biegłość w technikach makijażu, sztukę bicia piany czy znajomość techniki przemieszczania się w kobiecych szpilkach. Niejednokrotnie można było odnieść wrażenie, że “świat kobiety” jest bardzo bliski sercom naszych “Piękności”. Z trudem wyłoniono zwycięzców konkursu. Uczestników wyróżniono i nagrodzono medalami. Podczas akademii nie zabrakło też innych atrakcji takich jak koncert muzyczny i występ taneczny.

Uczestnikom i organizatorom serdecznie dziękujemy.

Wszystkim Kobietom raz jeszcze składamy serdeczne życzenia wszystkiego naj, naj, najpiękniejszego. Chłopaki