Zapraszamy uczniów i nauczycieli Naszej szkoły do udziału w miejskim rajdzie rowerowym „Częstochowa – z miasta do miasta”, który odbędzie się 1 czerwca (poniedziałek). Do przejechania 12 km. Start na Placu Biegańskiego o godz. 9.00. Podczas rajdu przewidziane są prelekcje historyczne związane z rocznicą 200-lecia połączenia Starej i Nowej Częstochowy. Będzie też żurek z kiełbasą serwowany z kuchni wojskowej. Podczas rajdu można skorzystać ze szkolnych rowerów. Zapisy u nauczyciela wychowania fizycznego: Marka Fiszera. Zapraszamy!

