Dzień bez plecaka w ZST


Wtorek, 14 marca 2023 roku, Samorząd Uczniowski ogłosił Dniem bez plecaka w Zespole Szkół Technicznych. Uczniowie naszej szkoły mogli przynieść wszystkie niezbędne do nauki rzeczy w czymś, co NIE JEST plecakiem. Liczyła się pomysłowość, wyobraźnia i kreatywność!

Miło jest nam odnotować, że społeczność szkolna wykazała się wszystkimi powyższymi cechami! Uczniowie zapakowali swój szkolny niezbędnik w rozmaite opakowania, takie jak:

  • koszyki, siatki i walizki,
  • kartony, skrzynki na narzędzia i torby na laptopy,
  • skrzynki po napojach, opakowania na gitarę
  • wiaderka, koszyki i kosze na śmieci
  • kaski, hełmy i garnki
  • a nawet w zlewozmywak i oponę!

Samorząd Uczniowski cieszy się, że uczniowie ZST umieją się bawić i zdolni są przekształcić zwykły, szary, szkolny dzień w ekscytujący event, a nauczyciele potrafią z przymrużeniem oka podejść do chwilowej zmiany szkolnej rutyny.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zaproponowaną przez nas akcję i zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnych inicjatywach proponowanych przez Samorząd Uczniowski.