„Christmas is all around”


W dniu 20.12.2023 przedstawiciele klas pierwszych wzięli udział w ostatnim w tym roku spotkaniu z cyklu „Let’s celebrate in English with ZST”, tym razem pod tytułem „Christmas Edition”.

Spotkanie zostało podzielone na dwie części, część konkursową i część, która nie podlegała ocenie.

Zaczęliśmy od części pozakonkursowej, od koncertu karaoke, w którego repertuarze znalazły się świąteczne piosenki w języku angielskim. Okazało się, że nasi uczniowie świetnie sobie radzą ze świątecznymi przebojami, i to pod względem muzycznym jak i językowym.

Następnie przeszliśmy do części konkursowej. Drużyny losowały zestawy składające się z 5 wyrazów w języku angielskim, nawiązujących do tematyki świątecznej. Zadaniem drużyn było przygotowanie i zaprezentowanie krótkiej scenki, oczywiście w języku angielskim, wykorzystując podane hasła. Nasze profesjonalne jury składające się z uczniów klasy 3 TAK oceniało uczestników pod względem kreatywności, tematyki, poprawności i ilości wykorzystanych słów.

Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i talentem aktorskim.

Na  koniec uczniowie zaśpiewali jeszcze kilka świątecznych utworów, a jury przyznało punkty drużynom, zwycięzcy otrzymali nagrody, zaś wszyscy uczestnicy słodkie upominki.

Wyniki:

I miejsce  – klasa 1 TEO

II miejsce – klasa 1 OPW

III miejsce – klasa 1 TI

Laureatom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy zdrowych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych cudownych chwil w Nowym Roku!

HAVE A HOLLY JOLLY CHRISTMAS … !!!!