Charytatywnie dla zwierząt


Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w V edycji akcji dobroczynnej na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierzaków w Częstochowie pod nazwą CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT.

Zeszłoroczna akcja, w którą ofiarnie zaangażowali się uczniowie ZST, wzbogaciła schronisko o dwie i pół tony karmy, około 450 koców i leżanek oraz innych przydatnych artykułów. Obecnie potrzebna jest sucha i mokra karma oraz inne produkty spożywcze, a także leki, koce, poduszki itp.  

Zachęcamy wszystkie klasy ZST do włączenia się w tę szlachetną inicjatywę, która w tym roku potrwa do 21 grudnia. Do przyszłego poniedziałku można zatem przygotować charytatywne dary, przywieźć je do szkoły, pozostawić na portierni oraz powiadomić o tym swojego wychowawcę, który następnie prześle informację o ilości i rodzaju pozostawionych darów do opiekunki Samorządu Uczniowskiego pani Magdaleny Raganiewicz.

Nie zapomnijmy w tym świątecznym czasie o potrzebujących, zróbmy coś dobrego również dla naszych braci mniejszych, aby mogły ciepło, bezpiecznie i w sytości przetrwać zimę.