W dniu 27 maja 2026 r. uczniowie klasy I technikum inżynierii sanitarnej zamienili szkolne ławki na prawdziwy plac budowy. W ramach przedmiotów zawodowych młodzież udała się na wizytę studyjną, której głównym celem było zapoznanie się z przebiegiem prac związanych z przekładką gazociągu w miejscowości Rędziny. Dla naszych pierwszoklasistów była to […]
