Zastępstwa


Zastępstwo cykliczne od 12.02.2018r. do 23.02.2018r.

M. Ciura (urlop)

Poniedziałek 12.02.2018r. i 19.02.2018r.

     2. II mzw M. Gajda grupy łączone sala 14

     3. II O/S M. Stanirowska

Wtorek 13.02.2018r. i 20.02.2018r.

1.     II mzw M. Fiszer

2.     II mzw M. Fiszer

3.     II mzw A. Perełka grupy łączone sala 23

4.     II mzw M. Fiszer

Środa 14.02.2018r. i 21.02.2018r.

      3. II Tb E. Twardowska – Mucha grupy łączone sala 30a

      4. I mzb A. Ślęzak grupy łączone sala 42

      5. II O/S J. Długosz

      6. II O/S J. Długosz

      7.—–

      8. I mzb A. Barasińska grupy łączone sala 14

Czwartek 15. 02.2018r. i 22.02.2018r.

      2. I mzb M. Fiszer

      3. I mzb J. Długosz

      4. I mzb J. Długosz

Piątek 16.02.2018r. i 23.02.2018r.

      2. II mzw M. Fiszer

      3. II mzw M. Fiszer

      4. II Tb J. Długosz

      5. II Tb M. Fiszer

      6. I mzw D. Peryga grupy łączone sala 30a

 

A.     Barasińska L4 od 12.02.2018r. do 16.02.2018r.

 

Piątek 16.02.2018r. L4

1.      II Tb klasa zwolniona

2.      II A/B A. Tomaszewska grupy łączone sala 43

 

A.     Kowalczyk L4 od 13.02.2018r. do 16.02.2018r.

Piątek 16.02.2018r.

5. IImzw sala 39 S. Koscielniak

6. Im/m sala 14 S. Kościelniak za czwartek 9l

7. I TAK E. Suckiel sala 9 za wtorek 7l

 

A. Tomaszewska L4

 

Piątek 16.02.2018r

2. II A/B R. Kręciwilk sala 43 za czwartek 9l

3. II A/B grupa Tak J. Tomczak sala 41 grupa Tb D. Kapkowska sala 40

4. II TAK E. Sirek sala 38

 

B. Konstanciak L4

 

Piątek 16.02.2018r.

1.      I T/T grupa zwolniona

2.      III A/S grupa zwolniona

3.     III A/S grupa zwolniona

4.     III A/S   E. Sirek grupy łączone

5.     II O/S J. Grabowska grupy łączone sala 1

16.02.2018r. piątek

A. Orman – Kazik – teatr

5. IV T/T A. Góra sala 40

6. I Tb 2 M. Nawrocka – Tazbir sala 35 za następny czwartek 1l

7. II Tb klasa zwolniona

8. II Tb klasa zwolniona

J. Wartacz – teatr

1. III TAK grupa zwolniona

2. III TAK grupa zwolniona

3.—-

4.—-

5. II A/B J. Dziuba sala 22

K. Walasek – teatr

4. I TAK E. Sirek sala 43

 

M. Raganiewicz (oddelegowana)

2. IV TAK E. Twardowska sala 15 za 1l

6. IV TAK E. Twardowska sala 15 za wtorek 1l

Poniedziałek 19.02.2018r.

A.     Tomaszewska L4

1.      II A/B grupa Tak zwolniona

2.      —

3.      I TAK E. Sirek sala 43

4.      I TAK E. Sirek sala 43

5.      I TAK E. Sirek sala 43

6.      I TAK E. Sirek sala 43

Wtorek 20.02.2018r.

A.     Tomaszewska L4

5. II A/B E. Sirek sala 42

6. III A/S E. Sirek sala 42

7. III A/S E. Sirek sala 42

Wtorek 20.02.2018r.

M. Stanirowska (opieka)

2. III TAK Klasa zwolniona

3.—

4. II A/B J. Tomczak gr. TAK sala 43

5. II TAK J. Tomczak gr TAK sala 43

6. II TAK A. Barasińska grupy łączone sala 22

7. II TAK A. Barasinska grupy łączone sala 14

8. II TAK grupa zwolniona